Direct Toegang
Word nu gratis lid




headershadow

Boeken over de Natural Lifestyle

Haal inspiratie en motivatie uit boeken over de natuurlijke levensstijl

Lees alles over de Natural Lifestyle!

Als Miss Natural ga ik voor je op zoek naar de leukste boeken over de Natural Lifestyle.

Hier een overzicht van boeken die je uitstekend kunt gebruiken om meer kennis en inspiratie op te doen van de Natural Lifestyle.

Boek al gelezen?

Als je een van de onderstaande boeken hebt gelezen, laat dan even onderaan de pagina een reactie achter wat je er van vond. Dat is weer handig voor anderen om te lezen!

Heb je zelf een boekentip?

Neem dan via 'Redactie' contact met ons op!

Eva van Zeeland is de oprichter en eigenaar van Miss Natural Lifestyle. Eva heeft een passie voor alles omtrent de natuurlijke levensstijl en deed haar kennis op tijdens de opleiding orthomoleculaire geneeskunde en jarenlange ervaring in de fitness branche. Haar tweeling van 3 jaar is haar grootste motivatiebron om natuurlijk te leven. Eva heeft in haar leven nog nooit een dieet gevolgd en calorieën tellen lijkt haar een erg saaie activiteit! “Leer weer te luisteren naar wat je lichaam nodig heeft en vergroot zelf je kennis over voeding”.
Meer over

WordPress Comments

3 Reacties op “Boeken over de Natural Lifestyle


Comment author said

Door Miss Healthy op 6 april 2012 om 10:20

Skinny Bitch, Eet jezelf Mooi, Slank & Gelukkig en natuurlijk het kookboek staan al op mijn boekenplank.

Vooral Skinny Bitch vond ik een eye-opener. Maar nu heb ik nog meer boeken op mijn boekenlijstje staan!

 

Comment author said

Door Caroline van den Borne op 29 augustus 2011 om 17:25

Eet leef gezond is een prachtig boek van Dr. Richard Beliveau en Dr. Denis Gingras. In het boek wordt beschreven met welke voeding je gezond en mooi oud kunt worden, en hoe we bedreigingen het hoofd kunnen bieden. Dat willen we toch allemaal?

 
Christel Hoeflaken
Comment author said

Door Christel op 15 augustus 2011 om 15:06

Ik vind Eet jezelf slank, mooi en gelukkig van Amber Albarda ook een fantastisch boek. Kan niet wachten tot in september de kookboek-versie uitkomt. Misschien ook een goeie tip voor deze website??!!

 

Reageer hieronder

*